سه ثبت نام همزمان وانت کارا با ساخت اکانت جدید

سه ثبت نام موفق وانت کارا گروه بهمن موتور در تاریخ فروردین 1401 همراه با آپدیت جدید فرم اطلاعات مشتری و ساخت اکانت با کدملی که به کاربران کمک می کنه راحت تر در سایت ثبتنام کنند. در این ثبت نام توانستیم ثبت نام همزمان وانت کارا در نیم ساعت انجام بدیم و با ترفندهای بروز آنلاین آزمون سه تا وانت کارا ثبت نام شد که یک مورد تک کابین بود و دو مورد دوکابین انجام شد.

کاربران هنگام ثبت نام با خطاهای زیادی ممکن هست روبرو بشن و شرط ثبت نام موفق این هست که نکات و نحوه برطرف کردن این ارورها و خطاها رو یاد بگیرن.

یکی دیگر از مشکلات که اکثر کاربران هنگام ثبت نام خودروهای بهمن موتور مشاهده می کنند مشکل نمایش آرم لوگو بهمن موتور و چرخیدن آرم یا همان لوگوی بهمن در فرم اطلاعات مشتری هنگام ثبت نام خودرو در سایت فروش بهمن موتور می باشد.

همانطور که میدانید در فرم جدید اطلاعات مشتری برای ثبت نام بهمن موتور از جمله خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی پرایم ، پرستیژ و سایر اتومبیل های بهمن موتور ، ترافیک سایت بهمن ایرانی کار فوق العاده بالاست و قطعا هنگام پر کردن فیلد مشخصات ، بیشتر کاربران به مشکل برخورد می کنن و ممکن است زمان زیادی رو هدر بدهند . از این رو ساده ترین راه حل برای عدم نمایش آرم یا لوگو بهمن در صفحه اطلاعات مشتری و آپدیت جدید در پکیج آموزشی ثبت نام ماشین های بهمن موتور قرار گرفته است تا کاربران عزیز بتوانند راحت تر از این مشکل عبور کنند.

آنلاین آزمون جدیدترین آپدیت ها و خطاها را برای شما کاربران در داخل پنل کاربری قرار می دهد و توصیه می گردد چند وقت یکبار پنل کاربری خود رو چک کنید. آموزش پر کردن سریع فیلد تاریخ تولد و تاریخ صدور فرم جدید اطلاعات مشتری بهمن موتور برای ثبت نام همزمان وانت کارا و سایر خودروهای گروه بهمن قابل دانلود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up