معرفی خودرو ریسپکت بهمن موتور

خودرو ریسپکت بهمن موتور در واقع همان کوین ژوآندو (cowin xuandu) بازار چین است که در سال 2021 روی پلت‌فرم چری آریزو 7 معرفی و به بازار عرضه شد. جالب است بدانید که شرکت کوین از زیرمجموعه‌های چری محسوب می‌شود که در سال 2014 با هدف تولید خودروهای اقتصادی و درعین‌حال جوان‌پسند تأسیس شد و محصولات آن از نظر فنی و حتی طراحی، جنبه‌های اشتراک زیادی با خودروهای چری دارند. ثبت نام ریسپکت از طریق سامانه فروش بهمن موتور انجام می گردد.

آموزش ثبت نام ریسپکت در سامانه فروش محصولات گروه بهمن

رسپکت بهمن موتور یک سدان کلاس c است که از طراحی بروزی بهره میبرد. شاید بتوان گفت جذاب ترین قسمت رسپکت بهمن موتور نمای جلوی آن است که در واقع تا حدودی از طراحی های جدید کمپانی پژو الهام گرفته است. یک طراحی خشن که جلو پنجره هم به صورت دو تکه طراحی شده و طرحی کهکشانی دارد. طراحی چراغ های روز هم دو تکه هستند که یک تکه داخل چراغ و تکه دیگر ادامه آن در زیر سپر قرار گرفته است. طبق عکس های منتشر شده از این خودرو قسمتی از جلو پنجره آن به رنگ قرمز و دو رنگ آبی در آمده است که تا حدودی شبیه به خودرو های M بی ام و است که البته دلیل آن مشخص نیست اما هر چه هست دلیل بر به رخ کشیدن قدرت و قوای فنی این خودرو نباید باشد.

ثبت نام ریسپکت

 

نمای کناری ریسپکت خیلی ساده طراحی شده است و وجود تنها دو خط که یکی از چراغ های عقب شروع شده و تا روی گلگیر ادامه دارد تا دیگری که باعث شده کمی این خودرو عضلانی به نظر برسد. نمای عقب رسپکت بهمن موتور طراحی بروزی دارد. با اینکه کمی از توازن خارج شده اما باز هم گمان میرود که بتواند سلایق مختلفی را پوشش دهد. چراغ های عقب دو تکه کاملا کشیده طراحی شده و بهم نزدیک شده اند اما متصل نیستند. روی درب صندوق هم یک برامدگی شبیه باله عقب را داریم که باعث شده کمی رخ این خودرو اسپرت به نظر برسد. روی سپر عقب و در زیر جایگاه پلاک در دو طرف خروجی های اگزوز را میبینیم اما معلوم نیست که این ها واقعی باشند یا همانند اکثر خودرو های چینی فیک باشند.

5 دیدگاه. پیغام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up