پر کردن سریع فرم ثبت نام بهمن موتور در چند ثانیه

یکی از دغدغه های خریداران خودروهای شرکت بهمن موتور مخصوصا طرفداران دیگنیتی و فیدلیتی این هست که در زمان ثبت نام بتوانند فرم اطلاعات مشتری را در سریع ترین زمان ممکن پر کنند . کاربر آماتور که اطلاعاتی در مورد ثبت نام ندارد و می خواهد خودروی فیدلیتی یا دیگنیتی ثبت نام کند کاملا در اشتباه بوده که فرم اطلاعات مشتری را بخواهد بصورت دستی پر کند و حتی اگر یک کاربر حرفه ای باشید پر کردن فرم اطلاعات مشتری بهمن خودرو حداقل بیش از یک دقیقه زمان خواهد برد که در اینصورت هیچ شانسی برای ثبت نام موفق در بهمن خودرو ندارید و یکی از ارکان اصلی نحوه ثبت نام سریع خودرو پر کردن فیلد اطلاعات مشتری در کمترین زمان ممکن می باشد.

تصور کنید که می خواهید فرم اطلاعات مشتری در سایت بهمن موتور را هنگام ثبت نام خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی پر کنید و باید تمامی موارد زیر را کامل کنید :

نام ، نام خانوادگی ، نام پدر ، کدملی ، شماره شناسنامه ، سریال شناسنامه ، تاریخ تولد ، تاریخ صدور شناسنامه ، محل صدور شناسنامه ، محل تولد ، جنسیت ، شغل ، نحوه آشنایی با شرایط فروش بهمن خودرو ، نوع پلاک درخواستی ، آدرس دقیق پستی ، کدپستی ، نام بانک ، شماره شبا ، شماره گواهینامه ، تلفن همراه ، تلفن ثابت ، ایمیل

پر کردن این آیتم ها واقعا سخت هستش و باید با استراتژی سریع بتوانید آیتم ها را با دقت کامل پر کنید

اگر در ثبت نام های قبلی بهمن موتور شرکت کرده باشید قطعا میدانید که تکمیل فرم ثبت نام بسیار زمانبر است. از طرفی نحوه برنامه نویسی سایت گروه بهمن هم به گونه ای است که برای هر بار ثبت نام باید این فرم طولانی پر شود! اگر بخواهید این فرم را به روش دستی و یا از طریق کپی پیست کردن تکمیل کنید با توجه به محدودیت خودرو فیدلیتی و سایر خودروهایی که ظرفیت کمی دارند به احتمال بسیار زیاد ثبت نام را از دست خواهید داد. اما نگران نباشید، ما در آموزش ثبت نام بهمن موتور ترفند و روشی را به شما آموزش میدهیم که در کمترین زمان ممکن چند ثانیه ای تمام مشخصات را در فرم وارد کرده و به مرحله بعد بروید.

51 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

17 + 10 =