عدم نمایش برنامه‌های فروش ماشین بهمن موتور

همانطور که میدانید برنامه‌های فروش در سایت بهمن موتور راس ساعت مقرر فعال میشود، قطعا با این مورد برخورد داشتید که چند دقیقه بعد از شروع ثبت نام خودرو های بهمن موتور برای شما نمایش داده میشود. درنظر داشته باشید سامانه ثبت نام فیدلیتی راس ساعت مقرر باز میشود و متاسفانه به دلیل ظرفیت فروش محدود تنها افرادی که نحوه ثبت نام سریع خودرو و تکمیل فرم مشخصات در سایت بهمن موتور را میدانند موفق به خرید خواهند شد.

توجه داشته باشید که در روش فروش فوری کل مبلغ خودرو در زمان ثبت نام به صورت اینترنتی از مشتری دریافت می شود لذا حتما اطمینان حاصل کنید که محدودیت پرداخت اینترنتی بر روی کارت بانکی شما وجود ندارد.

اخیرا مشاهده شده که در زمان شروع ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور بعد از انتخاب نوع ماشین ها کاربر وارد صفحه بعدی که می شود نمی تواند برنامه فروش ماشین رو مشاهده کند و عدم نمایش برنامه‌های فروش ماشین بهمن موتور یکی از دغدغه های خریداران ماشین در سایت بهمن موتور می باشد . چندین بار تیم ما وارد سایت شد و بر روی تمامی ماشین ها این اتفاق را مشاهده کردیم بعنوان مثال برنامه فروش فیدلیتی لود نشده بود و حتی با مرورگرهای دیگه هم این مورد رو چک کردیم برنامه فروش دیگنیتی هم لود نشده بود. بالاخره با تلاش مضاعف توانستیم مشکل عدم نمایش برنامه فروش بهمن خودرو را پیدا کنیم و بصورت ویدیوئی برای شما قرار دادیم .

مشکل عدم نمایش برنامه‌های فروش بهمن موتور ، جهت ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی بصورت فایل ویدیویی در قسمت دانلود تمامی ترفندهای آموزش ثبت نام اینترنتی بهمن خودرو قرار دارد. لود سریع برنامه‌های فروش گروه بهمن از اهمیت بالایی دارد که در کنار سایر ترفند های ثبت نام خودروهای بهمن موتور قرار دارد.

توجه داشته باشید که هر چقدر زودتر خودروهای قابل سفارش را مشاهده کنید، زودتر شروع به ثبت نام خواهید کرد و امکان موفقیت شما بیشتر می شود.

در ابتدا روشی به شما آموزش داده می شود که در سریع ترین زمان ممکن بتوانید خودروهای قابل ثبت نام را مشاهده و انتخاب نمایید.

18 دیدگاه. پیغام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up