ثبت نام همزمان دو کامیون 1924 و 2624 کمپرسی

نمونه ثبت نام همزمان کامیون 1924 کمپرسی تک و جفت 2624 کمپرسی ایران خودرو دیزل همراه با آپدیت جدید و توضیحات در مورد من ربات نیستم و کپچا که به کاربران کمک می کنه راحت تر در سایت ثبت نام کنند. در این ثبت نام توانستیم ثبت نام کامیون 1924 و 2624 کمپرسی را در چند دقیقه دوتا انجام بدیم و با ترفندهای بروز آنلاین آزمون ثبت نام موفق 1924 تک و جفت 2624 کمپرسی انجام شد.

کاربران هنگام ثبت نام با خطاهای زیادی ممکن هست روبرو بشن و شرط ثبت نام موفق این هست که نکات و نحوه برطرف کردن این ارورها و خطاها رو یاد بگیرن.

جدیدترین خطاهای ثبت نام ماشین سنگین 1924 تک کمپرسی و جفت 2624 کمپرسی در سایت ایران خودرو دیزل به صورت زیر می باشد:

خطا در ارسال پیامک کد تایید

خطا در برقراری ارتباط با شبکه

خطای نوار قرمز رنگ

خطا غیر مجاز بودن

خطا در فراخوانی متد ورود به بانک

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده ای

خطای عدم ایجاد حروف امنیتی

یکی دیگر از مشکلات که اکثر کاربران هنگام ثبت نام خودروهای ایران خودرو مشاهده می کنند عدم نمایش لیست خودروهای ایران خودرو دیزل  هنگام ثبت نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل می باشد.

همانطور که میدانید در برای ثبت نام ایران خودرو دیزل از جمله ماشین های تجاری سنگین بنز ، فوتون ، تریلی و انواع کامیون ها ، ترافیک سایت فوق العاده بالاست و قطعا هنگام پر کردن فیلد مشخصات مشتری ، بیشتر کاربران به مشکل برخورد می کنن و ممکن است زمان زیادی رو هدر بدهند . از این رو ساده ترین راه حل برای تکمیل مشخصات در صفحه مشخصات مشتری و آپدیت جدید در پکیج آموزشی ثبت نام ماشین سنگین ایران خودرو دیزل قرار گرفته است تا کاربران عزیز بتوانند راحت تر از این مشکل عبور کنند.

آنلاین آزمون جدیدترین آپدیت ها و خطاها را برای شما کاربران در داخل پنل کاربری قرار می دهد و توصیه می گردد چند وقت یکبار پنل کاربری خود رو چک کنید. آموزش پر کردن سریع مشخصات مشتری و رفع ارور کد امنیتی برای ثبت نام خودروهای تجاری سنگین کامیون ، تریلی ، کشنده و کامیونت گروه ایرانخودرو دیزل قابل دانلود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up