ثبت نام موفق همزمان سه کامیون کمپرسی 2624 و 1924 باری

نمونه ثبت نام موفق همزمان سه کامیون کمپرسی 2624 و 1924 باری ایران خودرو دیزل همراه با آپدیت جدید و توضیحات در مورد ارسال سریع پیامک کد تایید SMS و حل خودکار کد کپچا که به کاربران کمک می کنه راحت تر در سایت ثبت نام کنند. در این ثبت نام توانستیم ثبت نام موفق همزمان سه کامیون کمپرسی 2624 و 1924 باری را در چند دقیقه انجام بدیم و با ترفندهای بروز آنلاین آزمون ثبت نام موفق ماشین سنگین کامیون زیرمایلر 2624 و 1924 بطور همزمان انجام شد.

کاربران هنگام ثبت نام با خطاهای زیادی ممکن هست روبرو بشن و شرط ثبت نام موفق این هست که نکات و نحوه برطرف کردن این ارورها و خطاها رو یاد بگیرن.

جدیدترین خطاها و نحوه رفع آن در ثبت نام ماشین سنگین کامیون کمپرسی و باری در سایت ایران خودرو دیزل به صورت زیر می باشد:

خطا در ارسال پیامک کد تایید و ارسال سریع پیامک کد تایید SMS

حل خودکار کد امنیتی کپچا

خطا در برقراری ارتباط با شبکه

خطای نوار قرمز رنگ

خطا غیر مجاز بودن

خطا در فراخوانی متد ورود به بانک

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده ای

خطای عدم ایجاد حروف امنیتی

یکی دیگر از مشکلات که اکثر کاربران هنگام ثبت نام خودروهای ایران خودرو مشاهده می کنند عدم نمایش لیست خودروهای ایران خودرو دیزل هنگام ثبت نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو دیزل می باشد.

همانطور که میدانید در برای ثبت نام ایران خودرو دیزل از جمله ماشین های تجاری سنگین بنز ، فوتون ، تریلی و انواع کامیون ها ، ترافیک سایت فوق العاده بالاست و قطعا هنگام پر کردن فیلد مشخصات مشتری ، بیشتر کاربران به مشکل برخورد می کنن و ممکن است زمان زیادی رو هدر بدهند . از این رو ساده ترین راه حل برای تکمیل مشخصات در صفحه مشخصات مشتری و آپدیت جدید در پکیج آموزشی ثبت نام ماشین سنگین ایران خودرو دیزل قرار گرفته است تا کاربران عزیز بتوانند راحت تر از این مشکل عبور کنند.

آنلاین آزمون جدیدترین آپدیت ها و خطاها را برای شما کاربران در داخل پنل کاربری قرار می دهد و توصیه می گردد چند وقت یکبار پنل کاربری خود رو چک کنید. آموزش پر کردن سریع مشخصات مشتری و رفع ارور کد امنیتی برای ثبت نام خودروهای تجاری سنگین کامیون ، تریلی ، کشنده و کامیونت گروه ایرانخودرو دیزل قابل دانلود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up