سوالات متداول کاربران یا خریداران

آنلاین آزمون سایت تخصصی معتبر در زمینه سوالات آزمون ها ، آموزش ثبت نام خودرو در کشور با بیش از 8 سال سابقه درخشان ، دارای شناسه الکترونیکی ای نماد و نماد اعتماد الکترونیک با هویت مشخص ، نماد ساماندهی ، نماد اعتماد پرداخت آلکترونیکی زرین پال و پارس پال می باشد.

اگر انتظار دارید ما تضمین کنیم که شما بعد از مشاهده آموزش ها ، آزمون ها حتما میتوانید موفق باشید ، قطعا نمی توانیم این تضمین را بدهیم . ضمنا لازم بذکر است تعهد آنلاین آزمون ، تعهد به وسیله می باشد و تعهد به نتیجه نیست.

در خصوص آزمون هایی که داخل سایت هست ، نکات زیادی از آزمون های گذشته وجود دارد که قطعا نسبت به سایر کاربران با یادگیری آنها می توانید موفقیت بیشتری کسب کنید. همچنین با دریافت سوالات جدید ، آپدیت های جدیدتری از آزمون های آزمایشی استخدامی و کنکور بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

در خصوص آموزش ثبت نام خودروها تمامی ترفندها ، ارورها و ابزارهایی که خود ما و نیز کاربران حرفه ای برای انجام ثبت نام به سریعترین روش ممکن از آنها استفاده میکنند را در اختیارتان قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید در حال حاضر به دلیل تعداد بسیار زیاد متقاضیان، بدون رعایت ترفندهای ارائه شده در این آموزش حتی با بهترین سیستم و سرعت اینترنت هم به هیچ عنوان نمیتوانید با افراد حرفه ای و آموزش دیده وارد رقابت شده و موفق به ثبت نام خودرو شوید. همچنین با بررسی های دقیق آپدیت های بروزتری جهت ثبت نام موفق برای شما کاربران بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

در هنگام خرید آموزش یا آزمون‌ها با استفاده از ایمیل و شماره موبایل شما یک حساب کاربری در سایت آنلاین آزمون برایتان ایجاد میشود که جدیدترین محصولات را میتوانید از قسمت دانلودها در حساب کاربری خود دریافت نمایید.

لازم بذکر است برای آپدیت های جدید ، کاربر موظف بوده هزینه اعلام شده از سوی آنلاین آزمون را پرداخت نماید.

در هنگام وارد کردن ایمیل دقت کنید به هیچ عنوان ایمیل با www شروع نمی شود و فقط از ایمیل های معتبر از جمله yahoo و gmail استفاده کنید تا کد تایید برایتان ارسال شود.

فرمت صحیح یک ایمیل به صورت test@gmail.com می باشد.

فرمت ایمیل به صورت www.test@gmail.com که با www شروع شود ، صددرصد اشتباه می باشد.

به احتمال زیاد شماره موبایل را بدون صفر وارد کردید و یا پیامک تبلیغاتی شما بلاک می باشد . لطفا برای دریافت کد تایید از شماره موبایلی استفاده نمایید که پیامک تبلیغاتی آن باز است.

بازنگری : 1400/06/10

keyboard_arrow_up