پی دی اف مجموعه کتاب های trading junkies

این مجموعه فایل پی دی اف pdf شامل سه کتاب Candlestick Patterns و Chart Patterns و Trading Planner مربوط به سایت trading junkies است:

ترجمه شده فارسی و زبان اصلی انگلیسی

دانلود پی دی اف کتاب trading junkies
دانلود پی دی اف کتاب trading junkies

پی دی اف کتاب الگوهای شمعدان یا کندل استیک پترن Candlestick Patterns

ترجمه شده فارسی و زبان اصلی انگلیسی

کتاب کندل استیک پترن Candlestick Patterns جیبی دارای تفکیک 23 صفحه ای از الگوهای شمعدانی تک، دوتایی و سه گانه است. شامل دو پی دی اف می باشد.

کتاب Candlestick Patterns به عنوان یک منبع معتبر در زمینه تجزیه و تحلیل نمودارهای شمعی در بازارهای مالی معرفی می‌شود. این کتاب به صورت گسترده به انواع مختلفی از الگوهای شمعی می‌پردازد که توسط تریدرها و سرمایه‌گذاران برای پیش‌بینی حرکت قیمت‌ها و اتخاذ تصمیمات تجاری استفاده می‌شوند.

الگوهای شمعی معمولاً با الهام از شمع‌های ژاپنی به وجود آمده‌اند و در تحلیل تکنیکال Technical Analysis برای مطالعه و تفسیر نمودارهای قیمتی استفاده می‌شوند. این الگوها می‌توانند نشان‌دهنده احتمالات مختلفی از جمله ادامه رشد، برگشت قیمت یا ایجاد تغییر در روند باشند.

دانلود پی دی اف کتاب Candlestick Patterns
دانلود پی دی اف کتاب Candlestick Patterns

پی دی اف کتاب الگوهای نمودار یا چارت پترن Chart Patterns

ترجمه شده فارسی و زبان اصلی انگلیسی

کتاب الگوهای نمودار یا چارت پترن Chart Patterns جیبی دارای تفکیک 23 صفحه ای از روندها و الگوهای نمودارهای مختلف است که در حین معامله با آنها روبرو خواهید شد. شامل دو پی دی اف می باشد.

این کتب به طور گسترده به مباحث مرتبط با تحلیل تکنیکال، الگوهای نمودار و نحوه استفاده از آن‌ها در تصمیم‌گیری در بازارهای مالی می‌پردازند. همچنین مهم است که منابعی را انتخاب کنید که بازخوردها و نظرات مثبتی از خوانندگان دارند.

دانلود پی دی اف کتاب Chart Patterns
دانلود پی دی اف کتاب Chart Patterns

پی دی اف کتاب برنامه ریز تجارت یا تریدینگ پلانر Trading Planner

ترجمه شده فارسی و زبان اصلی انگلیسی

کتاب برنامه ریز تجارت یا تریدینگ پلانر Trading Planner جیبی دارای 29 صفحه برای ثبت معاملات شما در قالبی واضح است. معاملات فعلی، نهادهای تجاری، آخرین اخبار و موارد دیگر را با این برنامه‌ریز ضروری برای زرادخانه هر معامله‌گری ثبت کنید. شامل دو پی دی اف می باشد.

این کتب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین راهکارها و رویکردهای ممکن برای برنامه‌ریزی تجارت خود را پیدا کنید و مهارت‌های مورد نیاز برای موفقیت در بازارهای مالی را تقویت کنید. همچنین، مطالعه بازخوردها و نظرات دیگران در مورد کتب مختلف می‌تواند به شما در انتخاب بهترین منبع برنامه‌ریزی تجارت کمک کند.

 

دانلود پی دی اف کتاب Trading Planner
دانلود پی دی اف کتاب Trading Planner

این کتب نقش کمکی در  هنگام ترید و آنالیز تکنیکالی ارزهای دیجیتال و فارکس را دارد.

دانلود پی دی اف کتاب های Book Bundle
پی دی اف کتاب های Book Bundle

 

بعد از پرداخت هزینه بلافاصله می توانید هر 6 فایل کتاب trading junkies را بصورت پی دی اف PDF دانلود کنید و همچنین تمامی فایل‌ها برای شما ایمیل می شود.

keyboard_arrow_up