آموزش ثبت نام ماشین در سایت سایپا

آپدیت جدید ویژه ثبت نام بهمن 1402 خودروهای سواری شرکت سایپا به آموزش اضافه شد

افتتاح حساب وکالتی سایپا

نتایج ثبت نام برخی کاربران با آموزش آنلاین آزمون در ثبت نام اینترنتی ماشین

در قسمت روبرو ویدیوئی از نتایج برخی کاربران می باشد که با دقت تمامی ترفندهایی که در آموزش گفتیم رو با نکات خیلی مهم یاد گرفتند و برای ثبت نام ماشین استفاده کرده اند. توصیه می کنیم حتما آموزش های ترفندهای کارخانه ها را دنبال کنید و ما سعی می کنیم بروزترین آپدیت ها را مطابق با سایت ثبت نام خودرو بر روی پنل کاربری شما جهت دانلود قرار بدیم .

آپدیت جدید و آموزش ثبت نام سایپا بهمراه نحوه ثبت نام سال 1402 قرار گرفت

مطابق با آخرین ثبت نام

کاربران آنلاین آزمون ، به اطلاع میرساند آپدیت جدید ثبت نام شامل تغییرات در فرم جدید اطلاعات مشتری و فیلم ضبط شده در آخرین بخشنامه به همراه توضیحات مهم بر روی فیلم برای الگوبرداری در بخشنامه بعدی خودروها در بخش دانلودها ، بهمراه آخرین تغییرات 1402 قرار گرفت

هدف از خرید پکیج آموزشی ثبت نام گروه سایپا این است که کاربران نکات مهم ترفندهای بروز را برای بخشنامه های فروش اینترنتی سایپا را یاد بگیرند تا ثبت نام راحت تری نسبت به افراد آماتور داشته باشند. لازم به ذکر است با توجه به ناسپاسی برخی کاربران آنلاین آزمون هیچگونه تعهد یا ضمانت بابت اینکه ، با پکیج آموزشی می توانند ثبت نام موفق داشته باشند را نمی دهد و خرید هرگونه فایل با هر پسوند از سایت آنلاین آزمون به منزله قبول تمامی قوانین سایت می باشد.

مواردی که در این پکیج آموزشی ثبت نام ماشین در گروه سایپا به صورت ویدیویی مشاهده میکنید :

✅پر کردن خودکار نمایندگی در سامانه ثبت نام حساب وکالتی

✅لود سریع خودروها در سامانه ثبت نام حساب وکالتی

✅نمایش و مشکلات مربوط به کد امنیتی در سامانه ثبت نام حساب وکالتی

✅ارائه روش جدید پر کردن فرم ورود کاربری

✅چگونه فرم اطلاعات مشتری را به سرعت و چند ثانیه ای پر کنیم.

چگونه خودرو ها را در سریع ترین زمان ممکن بارگزاری کردیم.

✅تکمیل فرم اطلاعات مشتری

✅نحوه لود سریع استان و شهر

تیک خودکار کپچا ، من ربات نیستم بدون نیاز به انتخاب تصاویر و حل ارور

✅جلوگیری از برگشت خوردن مبلغ بعد از پرداخت موفق

✅نکات مهم در انتخاب نمایندگی استان و شهر

✅نکات مهم در مورد کد امنیتی فرم اطلاعات مشتری و سفارش

✅حل مشکل برگشتن به صفحه اصلی به جای ورود به درگاه بانک

✅مرورگر و نوع اینترنت مناسب

✅عدم ورود به درگاه بانک در صفحه ی اعتبار سنجی

✅خطای ارتباط با سرور با مشکل روبرو شد ، لطفا بدون رفرش کردن این صفحه دقایقی دیگر اطلاعات را ارسال کنید.

رفع مشکل عدم نمایش برنامه‌های فروش خودروها

 

محتوای پکیج دانلود بین 3 تا 5 فایل ویدیویی همراه سورس آپدیت شده با مجموع زمان تقریبی 46 دقیقه می باشد

به عنوان سایت مرجع آموزش ثبت نام اینترنتی خودرو در ایران به شما اطمینان می دهیم با تهیه این پکیج از کیفیت ، کارایی آموزش ها و همچنین پشتیبانی آنلاین آزمون شگفت زده خواهید شد.

سوالات متداول

آنلاین آزمون سایت تخصصی معتبر در زمینه آزمون و آموزش ثبت نام خودرو در کشور با بیش از 8 سال سابقه درخشان ، دارای شناسه الکترونیکی ای نماد و نماد اعتماد الکترونیک با هویت مشخص ، نماد ساماندهی ، نماد اعتماد پرداخت آلکترونیکی زرین پال و پارس پال می باشد.

اگر انتظار دارید ما تضمین موفق بودن ثبت نام کنیم که شما بعد از مشاهده آموزش ها ، حتما میتوانید موفق باشید ، قطعا نمی توانیم این تضمین را بدهیم . ضمنا لازم بذکر است تعهد آنلاین آزمون ، تعهد به وسیله می باشد و تعهد به نتیجه نیست.

در خصوص آموزش ثبت نام خودروها تمامی ترفندها ، ارورها و ابزارهایی که خود ما و نیز کاربران حرفه ای برای انجام ثبت نام به سریعترین روش ممکن از آنها استفاده میکنند را در اختیارتان قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید در حال حاضر به دلیل تعداد بسیار زیاد متقاضیان، بدون رعایت ترفندهای ارائه شده در این آموزش حتی با بهترین سیستم و سرعت اینترنت هم به هیچ عنوان نمیتوانید با افراد حرفه ای و آموزش دیده وارد رقابت شده و موفق به ثبت نام خودرو شوید. همچنین با بررسی های دقیق آپدیت های بروزتری جهت ثبت نام موفق برای شما کاربران بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

در هنگام خرید آموزش ها با استفاده از ایمیل و شماره موبایل شما یک حساب کاربری در سایت آنلاین آزمون برایتان ایجاد میشود که جدیدترین محصولات ، بهمراه آپدیت جدید در صورت قرارگیری میتوانید از قسمت دانلودها در حساب کاربری خود دریافت نمایید.

keyboard_arrow_up