آموزش ثبت نام ماشین در سایت خودروسازی مایان

آموزش و آپدیت سورس کد کامل به تاریخ 1402

با توجه به تغییرات فرم ثبت نام خودروسازی مایان آپدیت جدید به پکیج آموزشی اضافه شد

آپدیت جدید سورس کد اتوفیل و آموزش ثبت نام گروه خودروسازی مایان دیزل قرار گرفت

مطابق با آخرین بخشنامه

کاربران آنلاین آزمون ، به اطلاع میرساند آپدیت جدید ثبت نام شامل تغییرات در فرم جدید اطلاعات مشتری و فیلم ضبط شده کشنده تریلی دیما در آخرین بخشنامه به همراه توضیحات مهم بر روی فیلم برای الگوبرداری در بخشنامه های بعدی ماشین سنگین جهت آموزش ثبت نام ماشین در سایت مایان در بخش دانلودها ، بهمراه آخرین تغییرات فرم اطلاعات مشتری قرار گرفت

هدف از خرید پکیج آموزشی ثبت نام گروه خودروسازی مایان این است که کاربران نکات مهم ترفندهای بروز را برای بخشنامه های فروش اینترنتی مایان خودرو را یاد بگیرند تا ثبت نام راحت تری نسبت به افراد آماتور داشته باشند. لازم به ذکر است با توجه به ناسپاسی برخی کاربران آنلاین آزمون هیچگونه تعهد یا ضمانت بابت اینکه ، با پکیج آموزشی می توانند ثبت نام موفق داشته باشند را نمی دهد و خرید هرگونه فایل با هر پسوند از سایت آنلاین آزمون به منزله قبول تمامی قوانین سایت می باشد.

نمونه ای از نتایج کاربران

اظهار لطف و محبت تعدادی از کاربران آنلاین آزمون که در ثبت نام قبلی با استفاده از آموزش ها و ترفندهای ارائه شده موفق به ثبت نام خودرو موردنظرشان شدند.

مواردی که در این پکیج آموزشی ثبت نام ماشین در گروه خودروسازی مایان به صورت ویدیویی مشاهده میکنید :

✅ارائه روش جدید پر کردن فرم اطلاعات مشتری

چگونه فرم اطلاعات مشتری را به سرعت و چند ثانیه ای پر کنیم.

چگونه خودرو ها را در سریع ترین زمان ممکن بارگزاری کردیم.

✅تکمیل نمونه فرم اطلاعات مشتری

✅نحوه لود استان و شهر

تیک کپچا ، کد امنیتی بدون نیاز به انتخاب تصاویر و حل ارور

✅جلوگیری از برگشت خوردن مبلغ بعد از پرداخت موفق

✅نکات مهم در انتخاب نمایندگی استان و شهر

✅نکات مهم در مورد کد امنیتی فرم اطلاعات مشتری و سفارش

✅حل مشکل برگشتن به صفحه اصلی به جای ورود به درگاه بانک

✅مرورگر و نوع اینترنت مناسب

✅عدم ورود به درگاه بانک در صفحه ی اعتبار سنجی

رفع مشکل عدم نمایش برنامه‌های فروش خودروها

محتوای پکیج دانلود شامل 3 فایل ویدیویی و زیپ همراه سورس کد آپدیت شده با مجموع زمان تقریبی 30 دقیقه می باشد

به عنوان سایت مرجع آموزش ثبت نام اینترنتی خودرو در ایران به شما اطمینان می دهیم با تهیه این پکیج از کیفیت ، کارایی آموزش ها و همچنین پشتیبانی آنلاین آزمون شگفت زده خواهید شد.

سوالات متداول

آنلاین آزمون سایت تخصصی معتبر در زمینه آزمون و آموزش ثبت نام خودرو در کشور با بیش از 8 سال سابقه درخشان ، دارای شناسه الکترونیکی ای نماد و نماد اعتماد الکترونیک با هویت مشخص ، نماد ساماندهی ، نماد اعتماد پرداخت آلکترونیکی زرین پال و پارس پال می باشد.

اگر انتظار دارید ما تضمین موفق بودن ثبت نام کنیم که شما بعد از مشاهده آموزش ها ، حتما میتوانید موفق باشید ، قطعا نمی توانیم این تضمین را بدهیم . ضمنا لازم بذکر است تعهد آنلاین آزمون ، تعهد به وسیله می باشد و تعهد به نتیجه نیست.

در خصوص آموزش ثبت نام خودروها تمامی ترفندها ، ارورها و ابزارهایی که خود ما و نیز کاربران حرفه ای برای انجام ثبت نام به سریعترین روش ممکن از آنها استفاده میکنند را در اختیارتان قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید در حال حاضر به دلیل تعداد بسیار زیاد متقاضیان، بدون رعایت ترفندهای ارائه شده در این آموزش حتی با بهترین سیستم و سرعت اینترنت هم به هیچ عنوان نمیتوانید با افراد حرفه ای و آموزش دیده وارد رقابت شده و موفق به ثبت نام خودرو شوید. همچنین با بررسی های دقیق آپدیت های بروزتری جهت ثبت نام موفق برای شما کاربران بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

در هنگام خرید آموزش ها با استفاده از ایمیل و شماره موبایل شما یک حساب کاربری در سایت آنلاین آزمون برایتان ایجاد میشود که جدیدترین محصولات ، بهمراه آپدیت جدید در صورت قرارگیری میتوانید از قسمت دانلودها در حساب کاربری خود دریافت نمایید.

keyboard_arrow_up

آموزش و آپدیت جدید گروه مایان ویژه ثبت نام دیما

شامل سورس کد کامل تمامی فیلدها بهمراه انتخاب خودکار برنامه فروش و حذف مرحله انتخاب خودرو

دقت کنید سورس کد کامل ثبت نام تمامی فیلد ثبت نام از جمله تاریخ تولد، صدور، شهر محل تولد، صدور و شهر محل سکونت را تکمیل می کند که در اکثریت سایت های آموزشی متقلب این موارد تکمیل نمی شود

تخفیف 1 میلیون تومانی فقط برای 2 نفر اول و تخفیف 500 هزار تومانی 3 نفر اول

فقط تماس بگیرید 09372442733

نکته مهم اینکه: گول سایت های کپی بردار و متقلب رو نخورید و هیچ ارزونی بی دلیل نیست. اصالت هر سایتی را از قدمت، نماد اعتماد و پشتیبانی منظم بشناسید