ضوابط و قوانین سایت

استفاده از سامانه آنلاین آزمون ، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین آنلاین آزمون و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌ که موادی از این قرارداد یا کلیت آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات آنلاین آزمون را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع مورد قبول در روابط آنلاین آزمون و کاربران خواهد بود.

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌ منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌ شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و آنلاین آزمون محسوب می‏‌شود.

لازم به ذکر که از این پس قوانین سایت آنلاین آزمون برای همه ی کاربران و خریداران بصورت یکسان در همین صفحه آورده شده است و تمامی کاربران و خریداران محصولات آنلاین آزمون در هنگام خرید ، قوانین آنلاین آزمون را در صحت و سلامت کامل پذیرفته اند و حق هیچگونه اعتراض و یا شکایت در هیچ ارگان ، سازمان ، موسسه و شرکت اعم از خصوصی و دولتی را ندارد. از این پس کاربر همان خریدار و یا خریدار همان کاربر در سایت آنلاین آزمون شناخته می شود.

حساب کاربری

1- برای استفاده از خدمات سامانه آنلاین آزمون ثبت نام هر کاربر بصورت اختیاری بوده و چنانچه کاربری در سایت ثبت نام نکند باز هم میتواند خرید را با استفاده از تکمیل کردن فرم خرید ( ایمیل صحیح و بدون www ، شماره موبایل و نام و نام خانوادگی ) انجام دهد

نکته: اگر کاربری در سایت ثبت نام نکند و خرید انجام دهد ( نام کاربری کاربر همان ایمیل وارد شده در هنگام خرید بوده و پسورد هم شماره موبایل وارد شده در هنگام خرید می باشد )

2- کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سامانه آنلاین آزمون و خرید محصول را دارا هست. لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.

3- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، آنلاین آزمون مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.

4- کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سامانه آنلاین آزمون اقدام نماید.

5- هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.

6- در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به آنلاین آزمون اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به آنلاین آزمون انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

7- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به آنلاین آزمون انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

8- مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات آنلاین آزمون در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

9- کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

10- کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سامانه آنلاین آزمون ، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سامانه آنلاین آزمون دریافت نماید.

11- کاربر می‌پذیرد که آنلاین آزمون ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی آنلاین آزمون با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط آنلاین آزمون تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

قوانین مربوط به کاربر یا خریدار

12- پس از پرداخت سفارش توسط کاربر، محصول خریداری‌شده بلافاصله برای کاربر ایمیل و اطلاعات خرید پیامک می شود و همچنین لینک دانلود فایل ها در حساب کاربری خریدار (در قسمت ورود و ثبت نام بالای سایت) درج می‌شود و کابر می تواند فایل ها را بصورت نامحدود دانلود نماید. عدم دسترسی کاربر به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

13- کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

14- خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش آنلاین آزمون اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی آنلاین آزمون هیچگونه مسئولیتی را برعهده نمیگیرد.

15- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، آنلاین آزمون مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

16- کاربر حق درخواست لغو سفارش خریداری‌ شده پس از پرداخت را نخواهد داشت.

17- کاربر حق درخواست عودت وجه (در صورت خرید اشتباهی و همچنین عدم خواندن محتویان فایل خریداری شده قبل از خرید محصول مورد نظر) پس از پرداخت را نخواهد داشت.

18- خریدار حق هیچگونه اعتراضی نسبت به عودت وجه در قبال لغو آزمون های تحصیلی ، لغو آزمون های استخدامی ها و لغو ثبت نام های خودرویی پس از دریافت محصولات دانلودی را ندارد.

19- خریدار در سلامت و صحت کامل اقدام به تهیه نمونه آزمون های آزمایشی و غیر آزمایشی کنکور ، نمونه آزمون های استخدامی آزمایشی و غیر آزمایشی ، آموزش های ویدیوئی و غیر ویدیوئی کرده و حق هیچگونه اعتراضی نسبت کارایی و عملکرد محتوای فایل های ارسال شده به ایمیل و پنل کاربری ایشان جهت یادگیری و آموزش بهتر را ندارد.

20- خریدار می پذیرد که هزینه های آپدیت و بروزرسانی محصول خریداری شده را در صورت نیاز به آپدیت جدید ، با تعرفه اعلام شده از طرف آنلاین آزمون را پرداخت نماید.

21- خریدار حق هیچگونه اعتراضی نسبت به ارائه آپدیت جدید هر سفارش ، توسط آنلاین آزمون را ندارد.

22- خریدار می پذیرد که حق انتشار فایل ها و محصولاتی که از آنلاین آزمون بصورت آنلاین و یا واریز وجه خریداری کرده را در فضای مجازی و تمامی وب سایت‌ها ندارد و در صورتی که مشخص گردد، خریدار از محتویات محصولات و فایل ها در فضای مجازی و تمامی وب سایت ها استفاده کرده است ، با تشخیص مدیر آنلاین آزمون حساب کاربری آن مسدود می گردد.

23- در صورتی که مشخص گردد خریدار محصولات آنلاین آزمون ، در فضای مجازی و هر سایتی که فعالیت مشابه با آنلاین آزمون دارد ، با هر عنوان شغلی که باشد ، با تشخیص مدیریت آنلاین آزمون حساب کاربری ایشان مسدود می گردد.

24- خریدار می پذیرد که تعهد آنلاین آزمون ، تعهد به وسیله می باشد و تعهد به نتیجه نیست.

 

شرایط مرجوعی محصولات

25- مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات آنلاین آزمون که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما آنلاین آزمون در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت 1 ماه از تاریخ ثبت سفارش، آنلاین آزمون مجوز بهره‌برداری از محصول خریداری‌شده را لغو و مبلغ پرداخت‌شده را به کیف پول کاربر مسترد می‌نماید:

– خرابی محصول خریداری‌شده و یا فایل ارسالی خراب باشد برای مدت بیش از دو هفته؛

– هیچگونه فایلی برای کاربر در پنل کاربری نباشد و یا کاربر فایل ها را دانلود نکرده باشد؛

توجه داشته باشید ، مرجوعی محصولات صرفاً برای یک هفته ابتدای خرید است و مبلغ محصول فقط به حساب کاربری اضافه میگردد؛

26- با توجه به بند ماده 1 حاضر و به‌منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

– خرید اشتباه؛

– خرید تکراری؛

– عدم توجه به توضیحات محصول؛

– عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛

– عدم نیاز به محصول؛

– عدم استفاده از محصول؛

بازنگری : 1400/06/10

keyboard_arrow_up