ضوابط و قوانین سایت

استفاده از سامانه آزمون آنلاین ، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین آزمون آنلاین و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌ که موادی از این قرارداد یا کلیت آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات آزمون آنلاین را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع مورد قبول در روابط آزمون آنلاین و کاربران خواهد بود.

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌ منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌ شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و آزمون آنلاین محسوب می‏‌شود.

حساب کاربری :

1- برای استفاده از خدمات سامانه آزمون آنلاین ثبت نام هر کاربر بصورت اختیاری بوده و چنانچه کاربری در سایت ثبت نام نکند باز هم میتواند خرید را با استفاده از تکمیل کردن فرم خرید ( ایمیل صحیح و بدون www ، شماره موبایل و نام و نام خانوادگی ) انجام دهد

نکته: اگر کاربری در سایت ثبت نام نکند و خرید انجام دهد ( نام کاربری کاربر همان ایمیل وارد شده در هنگام خرید بوده و پسورد هم شماره موبایل وارد شده در هنگام خرید می باشد )

2- کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سامانه آزمون آنلاین و خرید محصول را دارا هست. لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.

3- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، آزمون آنلاین مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.

4- کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سامانه آزمون آنلاین اقدام نماید.

5- هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.

6- در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به آزمون آنلاین اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به آزمون آنلاین انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

7- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به آزمون آنلاین انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

8- مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات آزمون آنلاین در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

9- کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

10- کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سامانه آزمون آنلاین ، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سامانه آزمون آنلاین دریافت نماید.

11- کاربر می‌پذیرد که آزمون آنلاین ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی آزمون آنلاین با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط آزمون آنلاین تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

تحویل محصول

1- پس از پرداخت سفارش توسط خریدار، محصول خریداری‌شده بلافاصله برای کاربر ایمیل و اطلاعات خرید پیامک می شود و همچنین لینک دانلود فایل ها در حساب کاربری خریدار (در قسمت ورود و ثبت نام بالای سایت) درج می‌شود و کابر می تواند فایل ها را بصورت نامحدود دانلود نماید. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

2- کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

3- خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش آزمون آنلاین اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی آزمون آنلاین هیچگونه مسئولیتی را برعهده نمیگیرد.

4- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، آزمون آنلاین مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

5- خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده پس از پرداخت را نخواهد داشت.

6- خریدار حق درخواست عودت وجه (در صورت خرید اشتباهی و همچنین عدم خواندن محتویان فایل خریداری شده قبل از خرید محصول مورد نظر) پس از پرداخت را نخواهد داشت.

شرایط مرجوعی محصولات

1- مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات آزمون آنلاین که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما آزمون آنلاین در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت 1 ماه از تاریخ ثبت سفارش، آزمون آنلاین مجوز بهره‌برداری از محصول خریداری‌شده را لغو و مبلغ پرداخت‌شده را به کیف پول خریدار مسترد می‌نماید:

– خرابی محصول خریداری‌شده برای مدت بیش از دو هفته ؛

– وجود مشکل اساسی در عملکرد محصول که قابلیت اصلی محصول را تحت تأثیر قرار داده و بدون آن محصول هیچ عملکردی نداشته باشد.

2- با توجه به بند 1 ماده حاضر و به‌منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

– خرید اشتباه؛

– خرید تکراری؛

– عدم توجه به توضیحات محصول؛

– عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛

– مرجوعی صرفاً برای 1 ماه ابتدای خرید است و مبلغ محصول به حساب کاربری خریدار اضافه میگردد؛

– عدم نیاز به محصول؛

– عدم استفاده از محصول؛

 

بازنگری : 1399/06/10

فهرست